تفریحات

بازیگر نقش الناز در بچه مهندس ۳ کیست؟ +بیوگرافی الناز مافی در بچه مهندس

0

بازیگر نقش الناز در بچه مهندس ۳ کیست؟ + بیوگرافی الناز مافی در بچه مهندس

با پخش فصل سوم بچه مهندس از رسانه ملی با بازیگران جدید توجه همه به بازی کاراکتر “الناز مافی” یکی از بازیگران جدید فاز سوم این سریال جلب شده که “نسیم باقریان” این نقش را ایفا میکند .ما به همین مناسبت به معرفی بازیگر نقش “الناز در سریال بچه مهندس ۳ میپردازیم تا با اسم واقعی و چهره و فعالیت هنری و فیلم های وی آشنا شوید.

بازیگر نقش الناز در بچه مهندس 3 کیست؟ عکس شخصی الناز در بچه مهندس 3

فصل سوم بچه مهندس در دانشگاه امیرکبیر و دانشجو شدن جواد جوادی با بازی روزبه حصاری بازیگر نقش اصلی وارد فاز جدیدی شده و حواشی جدید و مهیجی را رقم زده ، تا جایی که نظر مخاطب و بیننده را به سمت خود جذب کرده است.

فرهاد قائمی و کاراکتر الناز

در این میان یکی از دانشجویان به نام الناز مافی با بازی نسیم باقریان که اون نیز همه رشته جواد جوادی در دانگاه امیرکبیر است در پروژه ساخت پهپاد و پایان نامه رقیب او شده و قصد دارد به همراه دوستانش مهشید جوادی در نقش مرضیه با او به رقابت بپردازد. که در ادامه سریال تا پایان ماجرا ،وقایع و اتفاقات جذاب و دیدنی رخ میدهد که پیشنهاد میشود حتما این سریال را تا پایان دنبال کنید

نسیم باقریان بازیگر نقش الناز در بچه مهندس 3 کیست؟

نسیم باقریان بازیگر نقش الناز در بچه مهندس ۳

خانم نسیم باقریان، بازیگر سینما و تلویزیون، در ۲۳ مرداد سال ۱۳۷۰ در یک خانواده چهار نفره در تهران به دنیا آمده و یک برادر به نام حسین دارد و بازیگری را از تئاتر شروع کرده ،اما بطور جدی و حرفه ای کارش را از ۱۳۹۸ با سریال بچه مهندس ۳ آغاز کرده است

اسم واقعی بازیگر نقش مافی در فصل سه سریال بچه مهندس

 الناز مافی در بچه مهندس کیست؟

خانم نسیم باقریان بازیگر نقش الناز مافی رقیب جواد جوادی در دانشگاه است ،لازم به ذکر است که بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی، در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود که پیش از این فصل‌های اول و دوم این سریال پخش شده است.

کامران تفتی و نسیم باقریان در فصل سوم بچه مهندس

در این سریال بازیگرانی چون عباس جمشیدی‌فر در نقش کریم فرجام نظافتچی, فرهاد قائمیان در نقش صادق توفیقی, مهشید جوادی در نقش مرضیه, کامران تفتی در نقش خوشنام مامور امنیتی, ثریا قاسمی بی‌بی گوهر در نقش صاحبخانه جواد, شیوا خسرومهر در نقش همسر صادق توفیقی, اتابک نادری مهرپرور در نقش دوست صادق و استاد دانشگاه ,آرش نوذری در نقش عباس نگهبان خوابگاه, سعید کریمی در نقش مسعود تابش دوست جواد , محمود خسرومنش در نقش قاسم همدم دوست جواد ,سلمان فرخنده در نقش هادی همت مربی ارشد پرورشگاه و خیام وقار کاشانی در نقش سعید نصیری دستیار صادق توفیقی, کریم قربانی در نقش رحمت نگهبان کارخانه و … ایفای نقش کردند.

بیوگرافی و اسم واقعی مافی در بچه مهندس

در قسمت های جدید پخش شده دیدیم که رقابت سختی بین جواد جوادی و گروهش با گروه الناز مافی به نام کاوش درگرفته که سکانس های هیجانی و کل کل مانندی را رقم زده و مخاطب را حذب میکند. مسابقه ای نیز با ۱۵ میلیون تومان جایزه برای دانشجویان در نطر گرفته شده که مافی و جوادی از شرکت کننده ای آن هستند که این نیز به جذابیت قصه اضافه کرد. تاکنون ۹ قسمت از فصل سوم پخش شده و باید منتظر ماند که چه سرنوشتی در انتظار جوانان دانشجو خواهد بود .

با ما همراه باشید

نظرات