خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال ستایش ۲ + زمان پخش

0

سریال “ستایش ۲”، سریال جنجالی ملودرام ایرانی به کارگردانی سعید سلطانی و نویسندگی سعید مطلبی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب است. این سریال در سالهای ۹۱ تا ۹۲ ساخته و برای اولین بار در سال ۹۲ از شبکه سوم سیما بر روی آنتن رفت. از حواشی جنجالی این سریال، گریم عجیب بازیگر نقش ستایش بود که با واکنش منتقدین و مردم همراه بود. بعد از بازپخش فصل اول “ستایش ۱” از رسانه ملی، حالا رسانه ملی تصمیم گرفته است که بار دیگر این سریال را پخش و اینگونه بهار را سپری کند. در ادامه مطلب به معرفی سریال “ستایش ۲” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در اردیبهشت ماه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال ستایش 2 + زمان پخش

 

خلاصه داستان

در فصل دوم این مجموعه، ستایش با دو فرزند خود نازگل و محمد و با نام مستعار رودباری (بجای فردوس) و پس از گذشت ۲۲ سال از آن قضایا در منطقه‌ای در شمال کشور زندگی می‌کند و صاحب رستورانی محبوب در میان مردمست.

خلاصه داستان سریال ستایش 2

پسر او محمد ماهی ‌فروشی دارد و با موتور ماهی به خانه‌ها می‌برد. به‌ صورت اتفاقی حشمت فردوس که با خانواده‌اش در شمال به ویلایشان آمده‌اند، از محمد ماهی می‌خرند و محمد هر بار با یک بهانه‌ای به آن خانه می‌رود، چون هم از نوهٔ حشمت فردوس خوشش آمده و می‌خواهد پیش وی کار کند تا به مقامی بالا برسد و ثروتمند شود.

 

اسامی بازیگران سریال ستایش ۲

گریم نرگس محمدی در سریال ستایش

 

دیگر عوامل

کارگردان: سعید سلطانی، تهیه کننده: آرمان زرین کوب، ناظر کیفی: حمیدرضا شیروانیان، مدیر تدارکات: سعید حاجی زاده ارمکی، منشی صحنه: مرجان تاجیک، مدیر تولید: ابوالفضل نصیر، مدیر برنامه ریزی: سوسن دین محمد، صدابردار: وحید سلطانی، طراح چهره پردازی: محسن بابایی، طراح صحنه: فرامرز بادرام پور، طراح لباس: مرجان گلزار، صداگذاری و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی، موسیقی: حسین فاضل، مدیر تصویربرداری: علیرضا ودادتقوی، تدوین: بهرام دهقانی و سیاوش طرازنده پور.

زمان پخش سریال ستایش 2

 

زمان پخش سریال ستایش ۲ از تلویزیون

پیش بینی می شود بعد از پایان سریال “ستایش ۱” از شبکه آی فیلم، پخش مجدد فصل دوم این سریال بر روی آنتن رود.

نظرات