بیوگرافی و عکسهای کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و همسرش ری سل جو

0

بیوگرافی و عکسهای کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و همسرش ری سل جو

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی متولد ۱۳۶۲ و همسرش “ری سل جو” متولد ۱۳۶۳, در ادامه با زندگی شخصی و رازهای نگفته درباره او و نحوه ازدواج و “بیوگرافی ری سل جو” و اخبار جدید درباره کما رفتن و درگذشت وی و فرزندان و فعالیت های آشنا شوید.

بیوگرافی و عکسهای کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و همسرش ری سل جو + اخبار جدید

بیوگرافی کیم جونگ اون

“کیم جونگ اون” متولد ۸ دی ماه ۱۳۶۲ در پیپونگ (۸ ژانویه ۱۹۸۴) رهبر کره شمالی که فعلا زنده بودن و مرگ او در هاله ای از ابهام است و خبرهای تایید نشده درباره مرگ او به گوش میرسد.

فعالیت ها و سوابق

اون تاکنون دبیر اول حزب کارگران کره، رئیس کل کمیسیون مرکزی نظامی، رئیس کل کمیسیون ملی دفاع کره شمالی، فرمانده معظم ارتش خلق کره، و عضو پرزیدیوم پلیتبوری کمیته مرکزی حزب کارگران کره بوده است.
از افتخارات او این است که در ژوئیه ۲۰۱۲ میلادی به درجه ژنرال چهار ستاره ارتقاء یافت و عنوان جوان‌ترین رئیس کشور در جهان با ۲۷ سال سن را به نام خود ثبت کرده است

زندگینامه کامل کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و همسرش ری سل جو

همسر کیم جونگ اون

او سال ها پیش با ری سل جو ازدواج کرده ،در تاریخ ۲۵ ژوئیه ۲۰۱۲ میلادی، رادیو دولتی کره شمالی برای اولین‌بار تأیید کرد که کیم جونگ-اون، رهبر جوان این کشور همسری به نام «ری سل-جو» دارد.
او در مصاحبه با گاردین گفت که وی دختری به نام جو-ئه به دنیا آورده‌است.

بیوگرافی ری سل جو همسر کیم جونگ اون

ری سل-جو متولد  ۱۹۸۵–۱۹۸۹ همسر کیم جونگ-اون رهبر کره شمالی است. رسانه‌های دولتی کرهٔ شمالی او را به‌عنوان همسرش، رفیق ری سل جو می‌شناسانند.

عکس اون و همسرش

بیوگرافی ری سل جو همسر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

ری در ۲۰۱۲ چندین بار در مجامع عمومی ظاهر شد. او در یک کنسرت با لباس سیاه و در مد شنل ظاهر شد. گفته شده‌است او در حال گذراندن دورهٔ پی اچ دی در دانشگاه کیم-ایل سونگ در رشتهٔ علوم است. در سال ۲۰۱۳ شایعه‌ای مبنی بر اینکه او ستارهٔ موسیقی پاپ است پخش شد، و کسانی که این شایعه را پخش کردند اعدام شدند.

ری سل جو همسر اون

ری سل جو همسر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی کجاست؟

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

در پی درگذشت کیم جونگ ایل، رهبر پیشین کره شمالی، رسانه‌های دولتی این کشور آغاز زمامداری کیم جونگ اون را اعلام کردند.
روز دوشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۰ (۱۹ دسامبر ۲۰۱۱)، تلویزیون دولتی کره شمالی که ساعاتی قبل خبر درگذشت کیم جونگ ایل، «رهبر اعظم» این کشور را گزارش کرده بود، اعلام داشت کیم جونگ اون، پسر رهبر سابق، با لقب «جانشین بزرگ» جانشین پدر شده‌است.

عکس اون در کودکی در کنار پدرش

سوابق تحصیلی

کیم جونگ اون سومین پسر کیم جونگ ایل است. او در سوئیس تحصیل کرده‌ و تا سال ۱۹۹۸ در مدرسه‌ای انگلیسی زبان در برن سوئیس درس می‌خوانده‌است.

مدتی پس از به حکومت رسیدن در دسامبر ۲۰۱۳، وی جانگ سونگ تائک، شوهر عمه خود را به خیانت متهم کرد و اعدام شد.
مؤسسه پژوهش راهبردی امنیت ملی کره جنوبی از اعدام ۱۴۰ افسر عالی‌رتبه ارتش و سایر مقامات دولتی در جریان این پاکسازی خبر داد. کیم افراد جوانتر و وفادار به خود را جایگزین آنان کرد و رهبری این گروه از مقامات را خواهرش کیم یو-جونگ در دست دارد که در سال ۲۰۱۷ در سن ۳۰ سالگی به عضویت دفتر سیاسی حزب حاکم درآمد.

علت مرگ اون رهبر کره شمالی

مرگ کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان در خبر فوری، از وخامت سلامتی رهبر کره شمالی خبر داد و گزارش داد: منابع اطلاعاتی آمریکا از مرگ مغزی وی در پی یک عمل جراحی قلب در هفته گذشته خبر می‌دهند.
این شبکه تلویزیونی افزود: اما هنوز اطلاعات دقیقی از وضعیت وی در دست نیست.

برخی منابع کره جنوبی خبرهای مربوط به وخامت حال کیم جونگ اون را تکذیب کرده اند.
سی ان ان ادامه به نقل از یک مقام ارشد آمریکا بدون ذکر نام وی اعلام کرد که وضعیت سلامتی رهبر کره شمالی بسیار مهم بوده و برآورد وخامت وضعیت اون دراین لحظه بسیار دشوار است.
این رسانه تصویری آمریکایی افزود: برخی منابع حاضر در کره جنوبی از اتصال دستگاه «کاردیوواسکولار» (cardiovascular) (دستگاه مصنوعی گردش خون) به رهبر کره شمالی از روز ۱۷ فروردین خبر دادند.

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی کیست

خواهر رهبر کره شمالی گزینه جانشینی اون

در خبرها آمده که در صورتی که اون قادر به انجام وظایف خود نباشد و قرار شود جانشینی برای وی تعیین گردد، این فرد می‌تواند خواهر رهبر کره شمالی باشد وی رئیس کارکنان کره شمالی بوده و به تازگی نیز ارتقا رتبه یافته بود.

عکس خواهر اون

خواهر اون جانشین رهبر کره شمالی کیست

جانشین اون رهبر کره شمالی

کیم جونگ نام، قویترین جانشین کیم جونگ-ایل تلقی می‌شد که برادر ناتنی بزرگتر آن‌ها کیم جونگ نام از مادری به‌نام سونگ هی ریم در ۱۹۷۱ به‌دنیا آمده‌است. وی در سال ۲۰۰۱ قصد داشت با یک پاسپورت جعلی وارد توکیو شود و به دیزنی‌لند برود ولی بازداشت شد و به همین دلیل از جانشینی پدر محروم گردید.

رفتارهای عجیب

کیم جونگ-اون بر خلاف پدر و پدر بزرگش رفتارهای غیررسمی و خارج از قاعده را در انظار عمومی در پیش گرفته، سربازان را در آغوش می‌کشد و در کنار آنها، و همچنین بازو به بازوی زنان در عکس‌ها ظاهر می‌شود. پدر و پدر بزرگ او کیم ایل سونگ هرگز در رویدادهای عمومی کنار همسرانشان ظاهر نمی‌شدند.

Kim-Jong-un

رازهای زندگی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

بر اساس گفته های همبازی و سر آشپز کیم جونگ اون رهبر کره شمالی ،از سن ۱۴ سالگی وودکا می‌نوشید، علاقه شدیدی به هالیوود داشت و از هفت سالگی با مرسدس در حیاط کاخ رانندگی می‌کرد. او حتی مثل دودکش سیگار می‌کشید.
استخری به اندازه استخر بازی‌های المپیک در محل اقامت کیم جونگ اون وجود داشت. یک سینما و یک سالن ژیمناستیک نیز تعبیه شده بود. محل بازی کودکان بسیار بزرگ بود.
خودروهای کنترلی و یک میز بیلیارد هم در این مکان بود
کیم جونگ اون در سن ۱۱ سالگی خویی وحشیانه و درنده داشت، همانند بزرگسالی‌اش که با بی‌رحمی اطرافیانش را می‌کشد.

پدر اون رهبر کره شمالی

برادر و خواهر رهبر کره شمالی

عکسهای کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

نظرات