معرفی کامل فیلم تئاتر جوجه تیغی

0

فیلم تئاتر “جوجه تیغی”، اولین فیلم تئاتر ایرانی به نویسندگی و کارگردانی بهرام افشاری است. این فیلم تئاتر ۵۶دقیقه ای تنها یک بازیگر دارد که آن هم خود بهرام افشاری است. این فیلم تئاتر در ژانر کمدی در سال ۹۷ ساخته و حالا برای اولین بار در نمایش خانگی منتشر شده است. این کمدی که اجرایی تک نفره در قالب تئاتر است، با اجرای بهرام افشاری روایت می شود. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل فیلم تئاتر جوجه تیغی

 

خلاصه داستان فیلم تئاتر جوجه تیغی

نمایشی که داستان جوانی است که در سر سودای بازیگر شدن و دریافت جایزه اسکار دارد و از شهرستان به تهران می‌آید تا به این آرزو برسد اما سختی‌های زیادی سر راهش قرار می‌گیرد.

خلاصه داستان فیلم تئاتر جوجه تیغی

افشاری در این نمایش که اجرایی تک‌نفره در قالب تئاتر است به نوعی داستان زندگی خود پیش از چهره شدن را روی صحنه تئاتر برده است. این نمایش برای اولین‌بار در سال۹۴ روی صخنه رفت و با استقبال زیادی مواجه شد.

بهرام افشاری در فیلم تئاتر جوجه تیغی

در سال‌های ۹۵ و ۹۷ هم بهرام افشاری که کم کم پله‌های شهرت را طی می‌کرد این نمایش را روی صحنه برد. حالا پس از گذشت مدتی از آخرین اجرا و با توجه به تعطیلی سالن‌های نمایش و دوری علاقه‌مندان از تئاتر، بهرام افشاری تصمیم به انتشار فیلم این نمایش برای دوستداران این هنر گرفته است.

 

رکورد زنی اولین فیلم تئاتر ایرانی

به گزارش روابط عمومی فیلیمو و با پشت سر گذاشتن ۴۸ ساعت از پخش نمایش کمدی “جوجه تیغی” در این پلتفرم، میزان تماشای قابل توجهی برای این نمایش ثبت شده است که آن را بالاتر از بسیاری تمام فیلم تئاترها و حتی برخی فیلم های سینمایی قرار می دهد.

رکورد زنی اولین فیلم تئاتر ایرانی

از آنجایی که “دقیقه تماشا” اصلی ترین معیار در میزان استقبال از یک محتوا در سرویس های وی اودی به حساب می آید، بررسی ها نشان می دهد جوجه تیغی با گذر از عدد سه میلیون و ۸۰۰ هزار دقیقه تماشا در دو روز، رکوردی دست نیافتنی در بین فیلم تئاترها را ثبت کرده است.

نظرات