تفریحات

ماجرای توهین و اخراج اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور +‌بیوگرافی و توضیح

0

ماجرای توهین و اخراج اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور +‌بیوگرافی و توضیح

اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور به علت توهین و سخنان هتاکانه به امام خمینی از تلویزیون اخراج شد ،توضیح اردوان رحیمی و جزئیات خبر و بیوگرافی کامل و عکس های دستیار رضا رشیدپور در حالا خورشید را اینجا در حرف تازه بخوانید

ماجرای توهین و اخراج اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور +‌بیوگرافی و توضیح

علت اخراج دستیار رضا رشیدپور

طی روز‌های گذشته اعتراضاتی درباره حضور «اردوان رحیمی» به عنوان دستیار رضا رشیدپور در فضای مجازی مطرح شده بود که او در صفحات شخصی خود سخنان هتاکانه‌ای نسبت به امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی عنوان کرده بود.

قائم مقام شبکه سه سیما گفت: حضور فرد هتاک در شبکه سه غیرقابل قبول است و ما نیز حضور وی را در کلیه برنامه‌های شبکه ممنوع کرده و به تهیه کنندگان شبکه نیز تذکر داده ایم که با دقت و حساسیت بیشتری در این موارد عمل کنند.

بیوگرافی شخصی اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور

ماجرای توهین دستیار رضا رشیدپور

محسن یزدی قائم مقام شبکه سه سیما گفت: در روز‌های گذشته حاشیه‌هایی در مورد برخی اظهار نظر‌های وقیحانه یکی از عوامل برنامه حالا خورشید در صفحه شخصی اش باعث ایجاد انتقادات به حقی از طرف دلبستگان انقلاب شده است.

وی افزود: امام و رهبری نه خط قرمز قانونی یا عرفی، بلکه مهمترین مؤلفه‌های اعتقادی مدیران شبکه سه است و طبعا شبکه، خود یکی از مدعیان و پیگیری کنندگان موضوع بوده و خواهد بود.

اینستاگرام اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور

یزدی در توضیح این اتفاق گفت: سازندگان اصلی هر برنامه شامل تهیه کننده، سردبیر و کارگردان مورد رصد دقیق شبکه‌ها و مجموعه صیانت سازمان صدا و سیما هستند، اما با وجود حدود ده هزار نیروی فعال در نزدیک ۲۰۰ پروژه تولیدی در شبکه، امکان اطلاع از واکنش‌های شخصی همه عوامل گاهی نشدنی است، ولی طبعا شبکه هرجا متوجه خطا‌های نیرو‌های مشغول در تولیدات خود شده متناسب با خطا با آن‌ها برخورد کرده است و از این به بعد نیز رویه همین خواهد بود.

بیوگرافی اردوان رحیمی

اردوان رحیمی دستیار کارگردان و برنامه ریز و از عوامل برنامه حالا خورشید است که در صفحات شخصی خود سخنان هتاکانه ای نسبت به امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی عنوان کرده بود. اردوان رحیمی سالها دستیار و مدیر برنامه رضا رشیدپور بوده و رشیدپور او را برادر خود می نامید.

اسم و عکس دستیار رضا رشیدپور در حالا خورشید

توضیح اردوان رحیمی درباره حواشی

در توضیح این حواشی ، دستار رشیدپور و دستیبار تهیه کننده، به جنجال‌ها پاسخ داده و گفته: من توییتر ندارم

بعد از حواشی ایجاد شده پیرامون پست هنجارشکنانه وی با انتشار مطلبی اعلام کرد که اکانتی که به نام وی این مطالب جنجالی را منتشر کرده در اختیار وی نبوده و او ضمن عذرخواهی اعلام کرد به کاملا معتقد به مبانی نظام، امام و رهبری بوده همواره در جهت اعتلای نام ایران گام برداشته است. و از کاربران درخواست کرد که اکانت با نام وی در توئیتر را ریپورت کنند

نظرات