زمان برگزاری کنسرت آنلاین یانی امشب ۲۶ فروردین ۹۹ – پخش زنده

0

زمان برگزاری کنسرت آنلاین یانی امشب ۲۶ فروردین ۹۹ – پخش زنده

یانی موسیقدان و آهنگساز معروف یونانی امشب ۱۴ اوریل ۲۰۲۰ و ۲۶ فروردین ۹۹  یک کنسرت آنلاین برگزار میکند که در ساعت ۸ و نیم به وقت ایران و ۱۲ به وقت ایالت های شرقی آمریکا و کانادا بصورت پخش زنده می باشد و جزئیات و زمان و ساعت و سایت ها و شبکه های پخش زنده را در مجله حرف تازه بخوانید

زمان کنسرت آنلاین یانی امشب 26 فروردین 99 - پخش زنده

 پخش زنده کنسرت آنلاین یانی

یانیس کریسومالیس معروف به یانی در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد که امشب ۱۴ آوریل از ساعت ۱۲ به وقت ایالت های شرقی آمریکا و کانادا و ۸ و نیم شب به وقت ایران کنسرت آنلاین برگزار می‌کند.

یانی امشب (سه شنبه ۲۶ فروردین) کنسرت زنده خود را که قرار است از طریق فضای مجازی پخش شود، برای مردم جهان اجرا خواهد کرد که آلبوم این اجرا با فروش بیش از ۷ میلیون نسخه، دومین کنسرت موسیقی ویدئویی پرفروش تاریخ است.
علاوه بر آن، یانی به دلیل اجرا در مکان‌های تاریخی از قبیل تاج محل در هند، شهر ممنوعه در چین، برج خلیفه در امارات متحده عربی، کاخ کرملین در روسیه، دژ اِل‌مورو در پوئرتوریکو، شهر باستانی جبییل در لبنان، تئاتر رومی کارتاژ در تونس، کاخ لاکشمی ویلاز در هند، اهرام مصر و ابوالهول بزرگ جیزه،و جبل القلعه در اردن بیش از پیش شناخته شده‌است.

سایت های پخش کننده کنسرت یانی

این کنسرت که از طریق سایت یوتوب و فیسبوک قابل مشاهده است در حالی برگزار می شود که تقریبا تمامی رویدادهای هنری و فرهنگی در سراسر جهان به سبب شیوع ویروس کرونا لغو و یا به زمان دیگری موکول شده است.

اجرای زنده امشب این هنرمند در صفحه youtu.be/UsR1FWSFQZY  نشان داده میشود

روز دوشنبه (۱۲ آوریل) هم “آندره‌آ بوچلی” خواننده معروف اوپرای ایتالیایی یک کنسرت آنلاین در محوطه خالی کلیسای جامع شهر میلان برگزار کرد که در مدت ۲۴ ساعت ۳۲ میلیون بیننده آنلاین داشت..

یانی موسیقدان معروف کیست؟

یانیس کریسومالیس مشهور به یانی، زادهٔ ۱۴ نوامبر ۱۹۵۴ – کالاماتا ،موسیقی‌دان، پیانیست، نوازندهٔ کیبورد و آهنگساز اهل یونان و ساکن ایالات متحده است. موسیقی یانی تلفیقی از سبک‌های جاز، موسیقی دوره کلاسیک، سافت راک و موسیقی جهان است و بخش عمدهٔ آهنگ‌های او را سازهای موسیقی تشکیل می‌دهند.یانی با کنسرت زنده در آکروپولیس به شهرت رسید. ادامه حرکت هنرمندان موسیقی جهان در برگزاری کنسرت آن‌لاین همزمان با روزهایی که تمام مردم دنیا برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا خانه‌نشینی را انتخاب کردند

نظرات