بیوگرافی و عکس های جدید درسا بختیار بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های جدید درسا بختیار بازیگر

درسا بختیار متولد ۱۳۷۵ در تهران از بازیگران تازه کار و نوظهور تلویزیون و تئاتر است که ما در این بخش بیوگرافی کامل شخصی و نحوه بازیگر شدن و آیدی اینستاگرام و فیلم شناسی و وضعیت همسر و ازدواج این بازیگر جوان را در مجله حرف تازه با هم مرور میکنیم.

بیوگرافی و عکس های جدید درسا بختیار و همسرش + زندگینامه شخصی و هنری

بیوگرافی درسا بختیار

درسا بختیار بازیگر تئاتر و تلویزیون و سینما در ۱۱ شهریور سال ۱۳۷۵ در تهران به دنیا آمده و دارای مدرک تحصیلی دیپلم بازیگری سینما و لیسانس کارگردانی می باشد

هنرجوی هومن سیدی

خانم بختیار بطور آکادمیک وارد بازیگری شده و تحصیل کرده این حرفه می باشد و با سواد و علم هنر بازیگری و سینما ،فعالیتش را شروع کرده است، علاوه بر این در ورکشاپ ها و موسسه آزاد بازیگری هومن سیدی نیز شرکت کرده و یکی از هنرجویان او بوده است.

زندگینامه شخصی و هنری درسا بختیار بازیگر

همسر درسا بختیار

وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و در حال فعالیت در عرصه بازیگری و سینما می باشد.

بازیگر نقش ستاره در سریال زیر پای مادر

این بازیگر خوش چهره و با استعداد با بازی در سریال زیر مادر به کارگردانی بهرنگ توفیقی وارد تلویزیون شده و بطور حرفه ای کارش را به عنوان هنرپیشه شروع نموده است ، ناگفته نماند که این مجموعه از سریالهای رمضان ۹۶ است که از شبکه یک پخش شد و مخاطبان زیادی نیز داشت که بازیگرانی همچون کامبیز دیرباز، پریوش نظریه، بهناز جعفری ،بهزاد فراهانی و … ایفای نقش کرده بودند

او علاوه بر سریال زیر مادر در فیلم ضربه فنی نیز در سال ۹۶ به کارگردانی غلامرضا رمضانی ایفای نقش کرده است و میتوان گفت یکی از بازیگران مستعد و با استعداد و آینده دار کشورمان است که فرصت های زیادی در انتظارش می باشد و موفقیت های بیشتری را کشب خواهد کرد.

dorsa-bakhtiar-instagram

اولین کار حرفه ای

اولین کار حرفه ایم بود و کارکردن با بهرنگ توفیقی و متن سعید نعمت الله برای کار اول بهترین انتخاب بود و روزی که برای تست اینکار رفتم سعید نعمت الله متن ستاره را جلویم گذاشت بعد متن آتنه و بعد متن خلیل کبابی را برای خواندن به من دادند تا کاملا با لحن و نوع نگارش ایشان آشنا بشوم ،نقش ستاره ۱۸۰ درجه با من تفاوت داشت اما برای ایفای نقش آن که بتوانم به خوبی ظاهر شوم خیلی تلاش کردم.
خاطرم هست که کامبیز دیرباز به ما گفت در حال حاضر در جایگاهی قرار داریم که جای اشتباه نداریم و این فشار سنگینی را بر روی دوش ما گذاشت و مجید نوروزی پارتنر بسیار خوبی بود.

quote] بیشتر بخوانید : بیوگرافی و عکس های مجید نوروزی بازیگر [/quote]

زندگینامه درسا بختیار بازیگر

ژانر مورد علاقه

ما تنوع آنچنانی برای تفاوت ژانر نداریم اما من ژانر اجتماعی را بیشتر دوست دارم البته دلم نمیخواهد در کاراکتر تکراری دیده شوم و مسلما انتخاب بعدی برایم خیلی سخت خواهد بود.
سینما و تئاتر را بیشتر دوست دارم و سلیقه و انتخاب اول من سینما است، اما خب وقتی پیشنهادی مانند «زیر پای مادر» داشته باشم بی شک قبول می کنم زیرا بهرنگ توفیقی و سعید نعمت الله نابغه اند.

فیلم شناسی درسا بختیار

فیلم ضربه فنی (۱۳۹۶)
سریال تلویزیونی زیر پای مادر

عکسهای جدید درسا بختیار بازیگر

فیلم شناسی و سوابق درسا بختیار

عکسهایشخصی بازیگر نقش ستاره در سریال زیر پای مادر

بازیگر نقش ستاره در زیر پای مادر کیست؟

همسر درسا بختیار کیست؟

dorsa-bakhtiar

عکسهای جدید درسا بختیار و همسرش

نظرات