ازدواج مادر نیمار با راموس پسر ۲۲ ساله + عکس ناپدری جدید نیمار

2

ازدواج مادر نیمار با راموس پسر ۲۲ ساله + عکس ناپدری جدید نیمار

ازدواج مادر نیمار فوتبالیست برزیلی با پسر جوان و کم سن ۲۳ ساله حواشی زیادی را رقم زده، نادین سانتوس در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد با یک جوان ۲۲ ساله در ارتباط بوده و قصد دارند با هم ازدواج کنند ، جزئیات و آیدی اینستاگرام و تصاویر راموس ناپدری جدید نیمار را در ادامه ببینید

ازدواج مادر نیمار با راموس پسر 22 ساله + عکس ناپدری جدید نیمار

ازدواج نادین سانتوس مادر نیمار

نادین سانتوس ۵۲ ساله بعد از جدایی از پدر نیمار به تازگی، اعلام کرده با پسری ۲۲ ساله وارد رابطه شده و قصد دارند با هم ازدواج کنند و اتفاق غیر منتظره این ازدواج این است که نیمار و پدر نیمار در زیر پست اینستاگرامی نادین پیام تبریک و قلب گذاشتند . ناگفته نماند که راموس شوهر نادین سانتوس و نا پدری از او ۵ سال کوچک تر هست و با مادر نیمار ۲۳ سال اختلاف سنی دارد .

عکس شوهر مادر نیمار

ناپدری جدید نیمار کیست؟

برخلاف هفته های اخیر که اخبار زیادی در مورد سفر غیرمنتظره نیمار به برزیل در دوران قرنطینه و همچنین شایعات فراوان در مورد احتمال انتقال او به بارسلونا و بازگشت به نوکمپ در تابستان امسال منتشر شده، امروز اخبار حول محور نادین سانتوس، مادر این ستاره برزیلی و ۲۸ ساله بوده است.

نادین سانتوس در صفحه رسمی اش اعلام کرد با یک جوان ۲۲ ساله در ارتباط بوده و به نظر می رسد این دو نفر قصد ازدواج دارند. جالب اینجاست علاوه بر خود نیمار، پدر ۵۵ ساله این بازیکن نیز که در سال های اخیر نقش مهمی در انتقال پسرش به تیم هایی چون بارسلونا و البته پاری سن ژرمن ایفا کرده، کامنت گذاشته و به نوعی از رخ دادن این اتفاق ابراز خشنودی کرده است.

اینستاگرام نادین سانتوس مادر نیمار

این جوان ۲۲ ساله که هشت سال از نیمار کوچک تر است، هوادار رئال مادرید بوده و این در حالیست که ستاره برزیلی در طی یک سال اخیر تلاش زیادی کرده دوباره به بارسلونا بازگشته و در لالیگا به میدان برود./ ورزش سه

2 دیدگاه در “ازدواج مادر نیمار با راموس پسر ۲۲ ساله + عکس ناپدری جدید نیمار

  1. سیمین گفت:

    چقدرآزادی دارندآزادندکه هرکاری میخوان بکنندوفقط به احساس وخوشحالی خودشون فکرمیکنندبرای خودشان زندگی می کنندنه دروهمسایه! کاری هم که میکنندیک کارعادیه وحتی باشرع ماهم درتعارض نیست چرااین اتفاقات الان دردوره ما رخ ندهد!!

  2. محمد گفت:

    به ما چه؟هر … میخوان بخورن

نظرات