ماجرای کامل درگیری زمین داران ماهور ممسنی بر سر چرای دام +فیلم کامل

0

ماجرای کامل درگیری زمین داران ماهور ممسنی بر سر چرای دام +فیلم کامل

درگیری زمین داران ماهور ممسنی شیراز و اختلاف طایفه ای بر سر مرتع و چرای دام در روز ۲۱ فروردین ۹۹ به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن دو نفر انجامید. فیلم این درگیری با چوب و چماق و اختلاف دو طایفه ممسنی نورآباد شیراز را مشاهده میکنید.

ماجرای کامل درگیری زمین داران ماهور ممسنی بر سر چرای دام +فیلم کامل

درگیری طایفه ای در ممسنی شیراز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس،گفت: در پی اختلاف بین ۲ طایفه بر سر چراگاه دام در روستای برم سیاه از توابع شهرستان ممسنی، یک نفر جان باخت و سه نفر مجروح شدند.

خبرگزاری فارس: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس،گفت: در پی اختلاف بین ۲ طایفه بر سر چراگاه دام در روستای برم سیاه از توابع شهرستان ممسنی، یک نفر جان باخت و سه نفر مجروح شدند.

سرهنگ کاووس محمدی، پنجشنبه بیان داشت: ظهر (بیست و یکم فروردین ۹۹) در پی تماس تلفنی با پاسگاه ماهور مبنی بر نزاع و درگیری در روستای برم سیاه ماهور از توابع شهرستان ممسنی، ماموران این پاسگاه به محل یاد شده اعزام شدند.

فیلم درگیری زمین داران ماهور ممسنی شیراز و کشته شدن یک نفر و دو زخمی

وی ادامه داد: در بررسی این موضوع مشخص شد که درگیری بر سر مرتع و چراگاه دام بین ۲ طایفه صورت گرفته و یکی از نزاع‌ کنندگان با مشخصات معلوم اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری سوزنی کرده که در این حادثه متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد و سه نفر مجروح و به بیمارستان انتقال داده شدند و به گفته معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان، در این درگیری، برادر مقتول که حضور داشته او نیز مجروح و حالش وخیم گزارش شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس بیان کرد: قاتل پس از ارتکاب قتل به همراه برادرش متواری شده و پلیس ممسنی در تلاش برای دستگیری او است و هم اینک امنیت منطقه در وضعیت مطلوب و آرام قرار دارد و اخبار تکمیلی در این زمینه متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

فیلم درگیری زمین داران ماهور ممسنی شیراز

شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در فاصله ۱۵۸ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

مشاهده فیلم

دانلود فیلم

نظرات