فوت خواهر و برادر مرتضی برجسته خواننده بر اثر کرونا + جزئیات خبر

0

فوت خواهر و برادران مرتضی برجسته خواننده بر اثر کرونا + جزئیات خبر

خواهر و برادر مرتضی برجسته خواننده ایرانی خارج نشین در لس آنجلس بر اثر کرونا فوت کردند و او این خبر را در ویدئویی در پیج اینستاگرام خود به فالوورهای و طرفداران خود اعلام کرد.

فوت خواهر و برادر مرتضی برجسته خواننده بر اثر کرونا + جزئیات خبر

عکس خواهر و برادر مرتضی خواننده

مرتضی برجسته، خواننده سرشناس پاپ مقیم لس‌آنجلس، در صفحه اینستاگرام خود با انتشار این تصاویر اعلام کرد: خواهر و برادرش را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده است و ناگفته نماند که او یک برادر دیگرش را نیز دو هفته قبل بر اثر سکته از دست داده بود

مرتضی برجسته، خواننده سرشناس ایرانی پاپ مقیم آمریکا، در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که خواهر و برادرش را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده است. مرتضی،
در صفحه اینستاگرام خود با انتشار این تصاویر اعلام کرد: خواهر و برادرش را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده است.

عکس و محل زندگی خواهر و برادر مرتضی خواننده

مرتضی برجسته اهل کجاست؟

مرتضی برجسته از خوانندگان قبل از انقلاب در ایران که اکنون در آمریکا بسر میبرد، این روزها داغدار خانواده اش است که بر اثر ابتلا یه ویروس کرونا جان خود را از دست دادند

وی در سال ۱۳۳۰ در شهر تهران به دنیا آمد و تحصیلات ابتدایی و متوسطه خویش را در زادگاهش به انجام رساند و سپس تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته معماری ادامه داد و به پایان رسانید.

از سنین جوانی به فعالیت در زمینه طراحی و گرافیک مشغول شد و تا زمانی که در ایران بود (بخصوص در سالهای قبل از انقلاب اسلامی) در چند شرکت تبلیغاتی به انجام کارهای طراحی و تبلیغاتی پرداخت و در سال ۱۳۴۸ به شهرت رسید و یکی از خوانندگان مطرح ایرانی بود.

مرتضی در سال ۱۳۶۰ از ایران خارج شد و به آمریکا رفت و با این که قصد ماندن در این کشور را نداشت امّا شرایطی پیش آمد که وی را در آمریکا ماندگار کرد.
بدین ترتیب که وقتی که او، گذرنامه‌اش را برای تمدید به سفارت ایران فرستاد، مسئولان سفارت آن را به وی پس ندادند و وی به همین دلیل مجبور شد که مقیم آمریکا شود.

نظرات