خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال مرد نقره ای + زمان پخش

0

سریال “مرد نقره ای”، مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی است. این سریال اولین بار در ماه رمضان ۱۳۹۱ از شبکه سوم سیما بر روی آنتن رفت. حالا رسانه ملی تصمیم گرفته است که بار دیگر این سریال را پخش و اینگونه با فروردین ۹۹ خدافظی و به استقبال ماه رمضان امسال رود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “مرد نقره ای” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در فروردین ماه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال مرد نقره ای + زمان پخش

 

خلاصه داستان

هادی رادمنش، مردی متمول و ساکن شهر اصفهان است که کارخانه تولید فرش دارد. وی که خود را برای نامزدی انتخابات اصناف آماده می‌کند، تماس‌های فردی ناشناس آرامشش را بر هم می‌زند. فرد ناشناس که اطلاعاتی از گذشته رادمنش دارد، آبرو و اعتبارش را نشانه رفته و از او تقاضای ۲۰۰ میلیون تومان می‌کند …

اسامی بازیگران سریال مرد نقره ای

بهاره افشاری و نیما شاهرخ شاهی

 

دیگر عوامل

کارگردان: کاظم معصومی، تهیه کننده: امیرحسین شریفی، دستیار کارگردان: بهمن حسینی، نویسنده: جابر قاسمعلی، مدیر فیلمبرداری: محمد افسری، سرپرست تدوین: مهدی دهقان، طراح گریم: مهران روحانی، طراح صحنه: مهدی سعیدی. صدا بردار: بابک نیازی، عکاس: علی طرفه نژاد.

پوریا پورسرخ

 

زمان پخش سریال مرد نقره ای

این سریال  در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای از روز شنبه (۱۶ فروردین) هر شب ساعت ۱۸ به‌وقت تهران و کابل و ۱۸:۳۰ به‌وقت تاجیکستان از شبکه آی فیلم ۲ پخش و به نمایش گذاشته می شود.

نظرات