تفریحات

فعالسازی ۲۰ گیگ اینترنت خانگی رایگان و ۵ گیگ همراه صحت دارد؟

0

فعالسازی ۲۰ گیگ اینترنت خانگی رایگان و ۵ گیگ همراه صحت دارد؟

فعالسازی اینترنت رایگان ۲۰ گیگ خانگی برای مشرکان خانگی و تلفن ثابت و ۵ گیگ برای مشترکان تلفن همراه و سیمکارت طی روزهای آتی روز شنبه ۱۶ فروردین ۹۹ واقعیت نداشته و صحت ندارد و شایعه های بیش نیست و مردم توجه نکنند

فعالسازی 20 گیگ اینترنت خانگی و 5 گیگ همراه صحت دارد؟

بسته اینترنت رایگان ۲۰ و ۵ گیگ خانگی و همراه

از روزهای اولیه شنبه ۱۶ فروردین ۹۹ خبری مبنی بر فعالسازی بسته‌های اینترنت رایگان ۲۰ گیگ برای مشترکین اینترنت خانگی و ۵ گیگ برای مشترکین تلفن همراه  در روزهای آینده در فضای مجازی منتشر شده و در برخی رسانه ها بازتاب داشته و کانال های تگرامی نیز این خبر را پخش کردند. اما این خبر صحت ندارد و از سوی اسماعیل رادکانی مشاور مدیرعامل شرکت زیرساخت در امور فنی تگذب شده است

چند رسانه معتبر امروز خبر از اینترنت رایگان به کاربران دادند، اما مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که شایعه از قول او نقل شده بود، این مساله را تکذیب کرد و گفت: تمام خبر دروغ است.

تکذیب بسته اینترنت رایگان خانگی و سیمکارت

اسماعیل رادکانی مشاور مدیرعامل شرکت زیرساخت در امور فنی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا ضمن تکذیب این خبر، افزود: نمی‌دانم این خبر چطور از قول من در رسانه‌ها نقل شده است. اصلا چنین چیزی در حوزه وظایف من نیست که بخواهم درباره آن صحبت کنم.

بر اساس این شایعه، «بسته‌های اینترنت با ظرفیت ۲۰ گیگ برای مشترکین اینترنت خانگی و ۵ گیگ برای مشترکین تلفن همراه در روزهای آینده تهیه کرده‌ایم. با توجه به اعلام در خانه ماندن ملت شریف ایران در خصوص مقابله با ویروس کرونا، این وزارت خانه بسته‌ های اینترنتی را برای رفاه حال شهروندان فراهم کرده است که روزهای آینده فعال خواهد شد.»

نظرات