تفریحات

زمان پخش قسمت آخر سریال پایتخت ۶ – علت توقف

0

ساعاتی پیش سیروس مقدم، کارگردان سریال محبوب “پایتخت” اعلام کرد که این سریال با پایان ایام نوروز تمام نخواهد شد و قسمت آخر آن نوروز امسال پخش نخواهد شد. سیروس مقدم تاکید کرد که به تهعدشان عمل کرده و ۱۵ قسمت ویژه نوروز ۹۹ را ساخته اما این فصل فعلا ناتمام خواهد ماند. در ادامه به بررسی این خبر و زمان پخش قسمت آخر پایتخت ۶ می پردازیم.

زمان پخش قسمت آخر سریال پایتخت 6 - علت توقف

 

علت توقف ساخت فصل ششم پایتخت

به گزارش “حرف تازه”، سیروس مقدم در آخرین مصاحبه خود، دلیل توقف ساخت سریال پایتخت ۶ را اینگونه بیان کرد:” فیلمبرداری پروژه پایتخت علیرغم حوادث و اتفاقات ماه های پایانی سال گذشته، طبق برنامه و زمان بندی توافق شده با موفقیت پیش می رفت. هیچ کدام از آن اتفاقات ناگوار تاثیر سویی بر روند کار نگذاشت تا اینکه با شیوع ویروس منحوس کرونا، استان مازندران و شهر شیرگاه هم مثل دیگر شهرهای کشور و تمامی دنیا تحت تاثیر گسترش این بیماری قرار گرفت.”

بازگشت بهبود به پایتخت 6

مقدم ادامه داد: “از زمانی که وزیر بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا و دیگر نهادهای ذیربط اعلام نمودند که دیگر تجمعات، نزدیکی افراد به یکدیگر و … بایستی کنترل شود، ما هم طبیعتا از این قاعده و قانون مستثنی نبودیم.  از آنجایی که قسمت هایی از فینال و پایان فیلمنامه به آمدن بهتاش به تهران و جذب شدنش به فوتبال حرفه ای مربوط می شد و بخش های جذاب دیگری به خانواده نقی و بهبود و رحمت در همین راستا می پرداخت، حتما می باستی در فضای فوتبالی و مسابقات ورزشی و همزمان قصه خانوادگی در اجتماع شهری، اتفاق می افتاد…”

قسمت آخر پایتخت 6

وی افزود:”با توجه به تعطیلی کلیه مسابقات ورزشی و لیگ برتر و همچنین منع تردد و تجمع در تهران و مازندران، ناخواسته و علیرغم میل باطنی مان، کار تصویربرداری هم در سطوح ورزشی و هم در بخش های خانوادگی غیرممکن بود. به همین دلیل ما به تعهدمان که همان ساخت و پخش ۱۵ قسمت پایتخت برای ایام نوروز بود، عمل کردیم.”

 

زمان پخش قسمت آخر پایتخت ۶

هنوز تاریخ دقیق پخش قسمت آخر فصل ۶ پایتخت مشخص نشده اما سیروس مقدم در این رابطه گفت: “پایتخت در ۱۵ قسمت طبق قرار و تعهدش در ایام نوروز پخش خواهد شد و تنها قسمت های آخر و فینال آن طلب مخاطبین از ما می باشد که ان شاءالله در اولین روزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضعیت عادی نمودند. تیم پایتخت فینال را ساخته و در یکی از اعیاد مثل عید فطر و یا… به محضر مردم عزیز تقدیم می کنیم.” با ما همراه باشید.

نظرات