arongroups

بیوگرافی حنانه احدی بازیگر کیست +‌زندگی شخصی و هنری و عکس بزرگسالی

0

بیوگرافی حنانه احدی بازیگر کیست +‌زندگی شخصی و هنری و عکس بزرگسالی

حنانه احدی در ۲۱ مهر سال ۱۳۷۸ در تهران متولد شده است. دارای مدرک کارشناسی رشته حسابداری است. بصورت کاملا اتفاقی وارد دنیای بازیگری شده است. نه در کلاس های آموزش بازیگری شرکت کرده و نه در رشته بازیگری تحصیل کرده است. او که تازه فعالیت خود را شروع کرده است، به تازگی در سریال نوروزی در حال پخش”میانبر” و سریال هفت سنگ پیوسته است. به همین مناسبت بیوگرافی کامل حنانه احدی بازیگر و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید حنانه احدی

زندگینامه حنانه احدی بازیگر

حنانه احدی، بازیگر جوان و تازه کار سینما و تلویزیون در ۲۱ مهر ۱۳۷۸ در تهران متولد شد. او در یک خانواده تقریبا پر جمعیت با دو خواهر و یک برادر بزرگ شده است. حنانه دانشجوی رشته لیسانس حسابداری می باشد، بصورت اتفاقی وارد عرصه بازیگری در تلویزیون شد و حالا در مسیر طراحی لباس و ادامه مسیر هنری می باشد

بیوگرافی حنانه احدی بازیگر کیست +‌زندگی شخصی و هنری و عکس بزرگسالی

بیوگرافی حنانه احدی

حنانه احدی، بازیگر جوان و تازه کار سینما و تلویزیون در ۲۱ مهر ۱۳۷۸ در تهران متولد شد. او در یک خانواده تقریبا پر جمعیت با دو خواهر و یک برادر بزرگ شده است. حنانه دانشجوی رشته لیسانس حسابداری می باشد، بصورت اتفاقی وارد عرصه بازیگری در تلویزیون شد و حالا در مسیر طراحی لباس و ادامه مسیر هنری می باشد.

سالهای فعالیت

احدی در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده است. وی بصورت اتفاقی در شب ۲۱ ماه رمضان زمانی که به همراه مادر و برادرش به مراسم احیای شب قدر در دانشگاه تهران رفته بود، توسط کارگردان و عوامل یک فیلم برای بازی انتخاب شد.

حنانه احدی در سریال میانبر

به این ترتیب اولین بار در سال ۱۳۸۹ وقتی ۱۱ ساله بود به همراه برادرش در فیلم تلویزیونی “یه روز ابدی بدون باران” به کارگردانی مسعود کرامتی جلوی دوربین رفت. او با بازی در سریال “هفت سنگ”، سریال جنجالی که برگرفته از “مدرن فامیلی” آمریکایی بود، به شهرت رسید. احدی امسال سریال نوروزی “میانبر” را در شبه ۵سیما روی انتن دارد.

شروع بازیگری

حضور در دانشگاه تهران برای شرکت در مراسم شب های قدر موجب شد که در سنین کودکی برای بازی در یک فیلم انتخاب شود.در شبی از ماه رمضان، حنانه همراه با مادر و برادرش به یک مراسم در دانشگاه تهران حضور داشتند. به طور اتفاقی، در آن شب توسط کارگردان و سایر اعضای تیم فیلمسازی برای بازی در یک فیلم انتخاب شدند.

از این رو در سال ۱۳۸۹ و در سن ۱۱ سالگی، حنانه همراه با برادرش برای اولین بار در فیلم تلویزیونی “یک روز ابدی بدون باران” به کارگردانی مسعود کرامتی، جلوی دوربین قرار گرفتند. این تجربه، آغازی برای شروع فعالیت هنری حنانه بود و او را به دنیای بازیگری و تلویزیون وارد کرد.

اولین بار در سال ۱۳۸۹ وقتی ۱۱ ساله بود به همراه برادرش در فیلم تلویزیونی “یه روز ابدی بدون باران” به کارگردانی مسعود کرامتی جلوی دوربین رفت. او با بازی در سریال “هفت سنگ”، سریال جنجالی که برگرفته از “مدرن فامیلی” آمریکایی بود، به شهرت رسید. احدی امسال سریال نوروزی “میانبر” را در شبه ۵سیما روی انتن دارد.

حنانه احدی در سریال هفت سنگ

در سال ۱۳۹۳ در نقش شادی در سریال هفت سنگ به کارگردانی علیرضا بذرافشان بازی کرد.

در سریال هفت سنگ با شبنم مقدمی، مهدی سلطانی، بهنام تشکر، الهام پاوه نژاد، پرویز پورحسینی، فرناز رهنما، ارسلان قاسمی، مهتاج نجومی و … همبازی بود.

همسر حنانه احدی

حنانه احدی مجرد است. بعد از پایان سریال “هفت سنگ” و بازی حنانه احدی با ارسلان قاسمی، شایعاتی در رابطه با ارتباط این دو بازیگر بر سر زبان ها افتاد که شدیدا از سوی حنانه تکذیب شد.

ارسلان قاسمی و حنانه احدی

 

مجموعه های تلویزیونی

  • میانبر (۱۳۹۸)
  • با هم (۱۳۹۷)
  • بانوی عمارت (۱۳۹۷)
  • نیمرخ (۱۳۹۶)
  • دیوار شیشه ای (۱۳۹۵)
  • هفت سنگ (۱۳۹۳)

فیلم تلویزیونی

  • یه روز ابری بدون باران  (۱۳۸۹)

 

دیگر عکسهای حنانه احدی

عکس های جدید حنانه احدی در قرنطینه 99

 

عکس های جدید حنانه احدی 99

 

عکس های جدید حنانه احدی 99

 

عکس های جدید حنانه احدی 99

 

عکس های جدید حنانه احدی 99

 

عکس های جدید حنانه احدی 99

 

عکس های جدید حنانه احدی 99

 

عکس های جدید حنانه احدی 99

 

عکس های جدید حنانه احدی 99

 

حنانه احدی و مهتاب کرامتی

با ما همراه باشید.

 

نظرات