بیوگرافی و اسامی اعضای فرشتگان نینجا + اجرای فرشتگان نینجا در عصر جدید

2

بیوگرافی و اسامی اعضای فرشتگان نینجا + اجرای فرشتگان نینجا در عصر جدید

گروه فرشتگان نینجا با سرپرستی فریبا فرجی پور در رده های سنی ۳ تا ۷ سال در عصر جدید که اجرای بی نظیر و زیبایی را به نمایش گذاشتند که باعث شد تا زنگ طلایی بشیر حسینی برایشان زده شود مستقیم به مرحله نیمه نهایی صعود کنند. با ما همراه باشید تا بیوگرافی و اسامی و تصاویر شخصی گروه فرشتگان نینجا را بخوانید

بیوگرافی و اسامی اعضای فرشتگان نینجا + اجرای فرشتگان نینجا در عصر جدید

بیوگرافی اعضای فرشتگان نینجا

فرشتگان نینجا نام گروه نینجوتسو کار در رده سنی ۳ تا ۷ بود که در مرحله مقدماتی فصل دوم عصر جدید در قسمت هشتم شرکت کردند. این دختران در سنین ۳ تا هفت سال هستند.
دو دختر این گروه ،به نامهای آیسان و آیناز برادرزاده های فریبا فرجی پور سرپرست و مربی دختران نینجا و فرشتگان نینجا هستند و اسامی دیگر گروه دنیا و فاطمه که از همه کوچکتر بودن و رها و عسل نیز از دیگر اعضای گروه فرشته های نینجا هستند که برخی بعد از عصر جدید یک وارد رشته نینجوتسو شدند و برخی نیز مانند عسل دو سال و آیسان دو سال و یا بیشتر تحت به آموزش هنرهای رزمی پرداختند

اسامی اعضا نینجاهای خردسال برنده زنگ طلای در عصر جدید

اجرای فرشتگان نینجا در عصر جدید

گروه فرشته های نینجا به عنوان دومین گروه در قسمت هشتم عصر جدید ۲ به روی صحنه رفت و نمایش بسیار زیبایی را انجام دادند و تحسین احسان علیخانی و داوران را به دست آوردند.

این گروه بسیار کم سن میانگین ۷ ساله دارد و در زمینه نمایش گروهی نینجا به روی صحنه رفتند که تحت سرپرستی فریبا فرجی پور مربی نینجوتسو و گروه دختران نینجا بود که عصر جدید سال به فینال راه پیدا کرد .

آیسان عضو مشترک گروه دختران نینجا و گروه فرشته های نینجا است. با این اجرا این گروه ۴ ضربدر سفید به دست آوردند و به فینال امشب راه یافتند.

آیسان از بچگی پیش عمه ش که فریبا فرجی پور مربی نینجوتسو و دختران نینجا است ،مشغول تعیلم و آموزش این هنر  زرمی است و در عصر جدید اول نیز همراه دختران نینجا و گروه اصلی بود و اکنون نیز در فصل دوم عصر جدید ۲ یا فرشتگان نینجا آمده است

اجرای فرشتگان نینجا در عصر جدید

کسب زنگ طلایی بشیر حسینی

بعد از پایان اجرا و گفتگوهای شرکت کنندگان خردسال ، در حرکتی جالب و دیدنی و نمایشی، بشیر حسینی که کنار احسان علیخانی رفته بود ناگهان زنگ طلایی را برای این گروه به صدا درآورد و اعضای خردسال این گروه همگی اشک شوق ریختند که امین حیایی با دستمال کاغذی نزدشان رفت و به آنها تعارف کرد تا اشکهایشان را پاک کنند.

عکسهای فرشته های نینجا در عصر جدید

فیلم اجرای نینجاهای کوچک در عصر جدید

اینستاگرام گروه فرشته ای نینجا

بیوگرافی آیسان نینجا

آیسان و خواهرش آیناز فرشته های نینجا

اسامی و عکس های دختران خردسال نینجا در عصر جدید

2 دیدگاه در “بیوگرافی و اسامی اعضای فرشتگان نینجا + اجرای فرشتگان نینجا در عصر جدید

  1. شوای سوار گفت:

    اومممم

  2. هستی گفت:
    1
    1

    بسیار زیبا هستند

نظرات