تفریحات

علت دقیق کناره گیری و انصراف مهناز افشار از گات تلنت چیست؟

0

علت دقیق کناره گیری و انصراف مهناز افشار از گات تلنت چیست؟

انصراف مهناز افشار، مهناز افشار از گات تلنت و داوری در فینال این مسابقه انصراف داد و گفت که در مرحله فینال کنار دیگر داوران و عوامل آن نخواهد بود.

خداحافظی مهناز افشار از گات تلنت

انصراف مهناز افشار از گات تلنت پرشیا و خداحافظی وی وی از برنامه پرشیا گات تلنت، این گمانه‌زنی‌ را در بین کاربران ایجاد کرده که او احتمالا قصد بازگشت به ایران را دارد ، اما این اقدام بعید به نظر میرسد.

علت دقیق انصراف مهناز افشار از داوری گات تلنت چیست؟

افشار، بازیگر سینمای ایران که از ماه‌ها پیش به خارج از کشور سفر کرده و در ماه‌های اخیر به‌عنوان داور مسابقه استعدادیابی “پرشیاز گات تلنت” که در کشور سوئد برگزار می‌شود فعالیت می‌کرد، از این برنامه خداحافظی کرد.

​در حالی‌که هنوز بخش اصلی مسابقه “پرشیاز گات تلنت” برگزار نشده است، مهناز افشار در صفحه اینستاگرامش از این برنامه خداحافظی کرد و نوشت: عزیزانم نشد که دیگه با گات تلنت کنارتون باشم. خسته نباشید میگم به همکاران و دوستانم و همه کسانی که در ساخت این برنامه سهمی داشتند. امیدوارم روزهای بهتری رو هممون در دنیای زیباتری تجربه کنیم”

انصراف مهناز افشار از گات تلنت

علت انصراف مهناز افشار از پرشیا گات تلنت

برنامه پرشیاز گات تلنت شبکه ام بی سی قرار بود شب گذشته پیگیری شود که به علت همه‌گیری ویروس کرونا در دنیا، ضبط آن لغو و به زمان نامعلوم موکول شد. برخی از کاربران در فضای مجازی معتقدند مهناز افشار قصد بازگشت به ایران را دارد و ناکگفته نماد که او از همسرش یاسین رامین نیز جدا شده است و با دخترش زندگی میکند

ناگفته نماند که این بازیگر مدتی است درگیر پرونده‌ ای با شکایت مدعی العموم است و تاکنون اظهارات ضد نقیضی در اینبار در رسانه ها منتشر شده است

اما وی سه ماه پیش در گفتگویی درباره این‌که چرا تصمیم گرفته یکی از داوران مسابقه استعدادیابی باشد، چنین توضیح داد: این هم مثل هزار برنامه کاری دیگر یک پیشنهاد کاری بود. من تا به حال در هیچ برنامه تلویزیونی حضور نداشتم چون دوست ندارم و فکر می‌کنم کار من نیست. اینجا هم اگر قرار بود من چیزی را اجرا کنم قطعاً قبول نمی‌کردم.

مهناز افشار در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشتش به ایران گفت: مگر اختلاس یا دزدی کرده‌ام که برنگردم؟ به نظر من اتفاقاً صداقت رفتاری این است که تو احساس کنی می‌خواهی برگردی و کارت را بکنی، مگر این‌که بگویند تو نباید برگردی که به نظرم دلیلی ندارد

نظرات