arongroups

ماجرای کامل توهین صبا کمالی به امام صادق و صدقه + شکایت و واکنشها

2

ماجرای کامل توهین صبا کمالی به امام صادق و صدقه + شکایت و واکنشها

توهین صبا کمالی به امام صادق با جعل حدیث صدق و رفع بلا نسبت به امام صادق (ع) و تمسخر باورهای شیعیان باعث شد تا واکنش های تندی علیه شود و به شکایت بینجامد. صبا کمالی قبلا نیز در عکسی در صفحه اینستاگرامی خود منتشر و به ساحت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توهین کرده بود، ما پس از مدتی ویدیو عذرخواهی خودش را منتشر و از مردم به خاطر صحبت‌هایش معذرت خواهی کرد.

ماجرای کامل توهین صبا کمالی به امام صادق ع و صدقه + شکایت و واکنشها

توهین صبا کمالی به امام صادق

صبا کمالی در این پست با جعل حدیثی نسبت به امام صادق (ع) توهین کرده و به تمسخر باورهای شیعیان پرداخته است. البته این اولین بار نیست که پست های اینستاگرامی صبا کمالی حاشیه ساز می‌شود و چندی پیش نیز به تمسخر نذری و مراسم عاشورا در اینستاگرام پرداخته بود.

وی مدتی است که در زطمینه بازیگری فعالیت ندارد و با سریال پس از باران به شهرت رسید و بازی در سریال‌هایی، چون «پس از باران» و «کیف انگلیسی» را در کارنامه خود دارد. البته او با پستی دیگر از مردم و کسانی که از این ست رنجیدند عذرخواهی و دلجویی کرده است

عذرخواهی صبا کمالی برای توهین به امام صادق ع

واکنش کاربران به تمسخر و توهین بازیگر سینما به ائمه

کاربران در واکنش به توهین دوباره صبا کمالی به ائمه اطهار (ع) و انتشار آن در فضای مجازی، خواستار برخورد قضایی شدند.

صبا کمالی بار دیگر با انتشار تصویر و متنی در صفحه اینستاگرامی خود به مقدسات اسلامی و ائمه اطهار (ع) توهین کرد، او که اینبار با حدیثی از امام صادق (ع) شوخی کرد و به تعبیر بهتر توهین کرد، باعث ابراز ناراحتی و دلخوری بسیاری از کاربران فضای مجازی به ویژه شبکه اجتماعی توییتر شد و بسیاری از مردم خواستار برخورد شدید دستگاه قضائی کشور شدند.

شکایت علیه او به دادستانی تهران

پس از انتشار پستی از این بازیگر در فضای مجازی، دبیر ستاد بزرگداشت شهیدان عرب سرخی و طباطبائی‌نژاد، خبر داد از این بازیگر تلویزیون شکایت خواهد کرد.
صبا کمالی در این پست با جعل حدیثی نسبت به امام صادق (ع) توهین کرده و به تمسخر باورهای شیعیان پرداخته است. پیش از این نیز وی عکسی در صفحه اینستاگرامی خود منتشر و به ساحت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توهین کرده بود، ما پس از مدتی ویدیو عذرخواهی خودش را منتشر و از مردم به خاطر صحبت‌هایش معذرت خواهی کرد. این بار اما او جنجالی جدید آفریده است.

ستاد بزرگداشت شهیدان عرب سرخی و طباطبائی‌نژاد، شکایت خود را علیه این بازیگر به دفتر دادستان تهران ارسال کرد.

شکایت از صبا کمالی بخاطر توهین به امام صادق ع

محمدرضا عرب‌سرخی، دبیر این رویداد فرهنگی، در این باره توضیح داد: «صددرصد سلبریتی ما صدقه سر اهل بیت (ع) و نظام مقدس جمهوری اسلامی به جایی رسیده‌اند که نود درصد آن‌ها محلی از اراب [اعراب]ندارند و متأسفانه مانند این بازیگر به بهانه ویروس کرونا به مقدسات ملت شهید پرور توهین می‌کنند که قطعأ به صورت کیفری پیگیری خواهد شد.»

وی ادامه داد: «در ضمن به وزیر ارشاد هشدار می‌دهم در صورت عدم ورود به این موضوع از ایشان هم شکایت خواهیم کرد. خط قرمز ملت ایران اهل بیت (ع) است.»

2 دیدگاه در “ماجرای کامل توهین صبا کمالی به امام صادق و صدقه + شکایت و واکنشها

 1. تت لو گفت:
  3
  1

  به امام صادق چکار داری صبا کمالی احمقه

 2. آمنه گفت:
  3
  1

  ما تا کی باید این ….. را تحمل کنیم و دم برنیاوریم؟

  اگر مسلمان نیستید به گفته امام حسین لااقل انسان و آزاده باشید

  شما در کشور مسلمان شیعه زندگی کثیفتان را می گذرانید

  بین چندین میلیون مسلمان زندگی می کنید

  به اعتقادات اینهمه انسان احترام بگذارید

  وگرنه خودمان احترام را به شیوه خودمان یادتان می دهیم

نظرات