مهمان امشب دورهمی شنبه ۹ فروردین ۹۹ کیست؟

0

مهمان امشب دورهمی شنبه ۹ فروردین ۹۹ کیست؟

مهمان امشب دورهمی شنبه ۹ فروردین ۹۹ با اجرای مهران مدیری در نوروز ۹۹ را در این بخش معرفی و توضیحی درباره او اطلاعات تکمیلی درمورد بنیامین بهادری مهمان دورهمی امشب ۹ فروردین ۹۹ میدهیم.

مهمان امشب دورهمی شنبه 9 فروردین 99 کیست؟

مهمان دورهمی امشب ۹ فروردین ۹۹

هنوز معرفی کامل مهمان امشب از سوی عوامل صورت نگرفته، اما خبرهایی حکایت از این دارد که بنیامین بهادری مهمان شنبه شب دورهمی نهم فروردین ۹۹ خواهد بود. اما با اطلاعات کامل و جامعتر تا ساعات دیگر این بخش بروز رسانی خواهد شد

برنامه دورهمی نوروز ۹۹ با حضور هنرمندان و چهره ها با اجرای مهران مدیری طی شب های گذشته با استقبال قابل توجهی از سوی مخاطبان همراه شده است. این برنامه پر مخاطب ترین برنامه نورزی شبکه نسیم محسوب می شود.

بنیامین بهادری خواننده و بازیگر متولد ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمد. او دانشجوی انصرافی لیسانس رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد رودهن است از شعر و موسیقی و مداحی شروع کرد و حالا خواننده و بازیگر است. بنیامین درباره خودش گفته: « شعر و ادبیات از دوران کودکی همراه من بود و از ۱۶ سالگی شعر می‌ گفتم. جالب است بدانید در ۱۸ سالگی رتبه‌ چهارم بهترین شاعر زیر ۳۰ سال را کسب کردم و از دوران دبستان در گروه های سرود و آواز مدرسه نفر اول بودم»

ساعت تکرار دورهمی نوروز ۹۹

برنامه دورهمی به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی در شب های نوروز روی آنتن شبکه نسیم می رود. این برنامه مطابق ساعت قبلی یعنی ۲۲ پخش می شود. همچنین تکرار برنامه دورهمی، روز بعد در ساعت های ۶ صبح، ۱۱ ظهر و همچنین ۱۷ بعدازظهر پخش خواهد شد

دورهمی با اجرای مهران مدیری به عنوان یکی از پرمخاطب‌ ترین برنامه‌ های تلویزیون طی چند سال اخیر شناخته شده است. تاکنون سه فصل از این برنامه از شبکه نسیم پخش شده است. در این برنامه تلویزیونی، در هر قسمت ۴۰۰ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می‌ کنند، به تماشای ضبط برنامه دورهمی می‌ نشینند. در حقیقت می توان گفت این برنامه تلویزیونی به مانند تئاتری است که در هر قسمت، مخاطبانی را به عنوان تماشاگر پذیرا است.

نظرات