arongroups

امروز ۷ فروردین آخرین مهلت ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان + جزئیات تمدید

0

امروز ۷ فروردین آخرین مهلت ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان + جزئیات تمدید

بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان تمدید نمیشود و فردا ۸ فروردین قطع میشود این بسته که برای قرنطینه خانگی و کرونا از هفته آخر اسفند ۹۸ برای کاربران اینترنت خانگی و ثابت فعال شده بود، ۷ فروردین ۹۹ به پایان می رسد و با وجود درخواست آذری جهرمی تمدید نشده و از فردا ۸ فروردین قطع می‌شود.

امروز 7 فروردین آخرین مهلت 100 گیگ اینترنت رایگان + جزئیات تمدید

 ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان تمدید نمیشود

به گزارش حرف تازه از خبرگزاری ایرنا: بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت ثابت مقابله با کرونا که از هفته آخر اسفند برای کاربران فعال شده بود، با وجود درخواست وزیر ارتباطات تمدید نخواهد شد و از فردا قطع می‌شود.

«محمدجواد آذری جهرمی» مدتی قبل به اپراتورهای ثابت ابلاغ کرد بسته اینترنت رایگانی برای کاربران فضای مجازی درنظر بگیرند تا آن‌ها در خانه بمانند و برای کارهایی مانند دورکاری، آموزش مجازی و سرگرمی هزینه زیادی به خانوار تحمیل نشود.

به این ترتیب بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت برای کاربران ثابت فعال شد. وزیر ارتباطات در جلسه ویدیو کنفرانسی با فعالان مجازی، خبر از درخواست تمدید این بسته داد.

درخواست تمدید و ارایه اینترنت رایگان از سوی وزارت ارتباطات به سازمان ملی مقابله با کرونا ارسال شد اما کمیته اقتصادی این سازمان با درخواست مطرح شده موافقت نکرد و بسته اینترنت رایگان خانگی گیگ اینترنت رایگان داخلی از فردا ۸ فروردین ۹۹ متوقف می‌شود.

مهلت استفاده از صد گیگ نت رایگان

این بسته‌ها برای دوران قرنطینه خانگی کاربران اینترنت ثابت در نظر گرفته شد که روز ۲۹ اسفند به پایان می‌رسید و وزیر ارتباطات آن را تا هفتم فروردین تمدید کرده بود. اما درخواست آذری جهرمی برای تمدید مجدد بسته به بن‌بست خورد.

نظرات