مهمان امشب دورهمی چهارشنبه ۶ فروردین ۹۹ کیست؟

0

مهمان امشب دورهمی چهارشنبه ۶ فروردین ۹۹ کیست؟

درباره مهمان امشب دورهمی چهارشنبه ۶ فروردین ۹۹ با اجرای مهران مدیری در نوروز ۹۹ توضیحاتی را میدهیم تا با بیوگرافی این مهمان و فعالیت و رازهای زندگی و با فعالیت های او آشنا شوید

مهمان امشب دورهمی چهارشنبه 6 فروردین 99 کیست؟

مهمان دورهمی چهارشنبه ۶ فروردین ۹۹

پژمان جمشیدی و فرزاد فرخ مهمانان امشب دورهمی
ویژه برنامه نوروزی دورهمى، چهارشنبه ششم فروردین با حضور پژمان جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون به همراه فرزاد فرخ خواننده موسیقی پاپ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می گردد.

اعتراض مهران مدیری به سانسور دورهمی با پژمان جمشیدی

بعد از اعتراض دو بازیگر «پایتخت» به حذفیات شب گذشته این سریال، به نظر می‌رسد امشب این حذفیات به برنامه «دورهمی» هم رسیده.
گفت و گوی امشب مهران مدیری و پژمان جمشیدی کوتاه‌تر از دیگر گفت و گوهای این برنامه بود و این برنامه بر خلاف روند همیشگی «دورهمی» بخش کلام آخر را نداشت.

مهران مدیری بدون اشاره به این حذفیات در اینستاگرام نوشت: «تیغ…تیغی که سالهاست با من است…و هر روز بدتر…یا تو با درد من بیامیزی…یا من از تو دوا بیاموزم..

تاریخچه برنامه دورهمی

دورهمی نام یک مجموعه تلویزیونی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ در شبکه نسیم شروع به پخش کرد. ابتدا مهراب قاسم خانی کارگردانی این برنامه تلویزیونی را بر عهده داشت بعداً به دلیل برخی مشکلات از جمله ممنوع‌التصویر بودن مهراب از قسمت سیزدهم به بعد مهران مدیری کارگردانی را بر عهده گرفت. این مجموعه، اواسط پاییز سال ۹۴ و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد.
در پخش جدید که آذر ۹۶ صورت گرفت آن را به عنوان فصل چهارم معرفی میکنند لذا سری پنجم این مجموعه با عنوان فصل چهارم نیز شناخته میشود.

برنامه دورهمی نوروز ۹۹ هر شب از شبکه نسیم پخش میشود و در هر قسمت از برنامه یک مهمان ویژه حضور خواهد داشت، در اولین قسمت این ویژه برنامه بهنام بانی و سپس بهرام افشاری و میثم ابراهیمی خواننده و یکتا ناصر بازیگر و سهیل مهرزادگان خواننده و محمدحسین مهدویان کارکردان تاکنون مهمانان نوروز ۹۹ بودند و پژمان جمشیدی فوتبالیست و بازیگر و بنیامین بهادری و … هنوز به برنامه نیامدند و در ادامه تا ۱۳ فروردین ۹۹ مهمانان متنوعی به دورهمی شبکه نسیم خواهند امدو این برنامه در ساعت ۲۳ روی آنتن میرود

 

نظرات