اکسکینو
mrchoobi

عکس و بیوگرافی عاطفه میرسیدی خبرنگار و همسرش

0

عکس و بیوگرافی عاطفه میرسیدی خبرنگار و همسرش

عاطفه میرسیدی خبرنگار حوزه سلامت صداوسیما متولد ۱۳۴۶ در تهران ، متاهل و یک پسر دارد و تحصیلات پزشکی عمومی دارد و میگوید اول پزشک هستم تا خبرنگار. بیوگرافی کامل شخصی و مصاحبه درباره زندگی شخصی و سوابق و تصاویر خانواده و همسر و آیدی اینستاگرام و کرونا گرفتن و آخرین اخبار درباره وضعیت سلامتی وی را در مجله اینترنتی حرف تازه با هم مرور کنیم.

عکس و بیوگرافی عاطفه میرسیدی خبرنگار و همسرش

بیوگرافی عاطفه میرسیدی

عاطفه میرسیدی پزشک عمومی و خبرنگار حوزه سلامت متولد بهمن ۴۶ و دارای دیپلم تجربی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

از پزشکی تا خبرنگاری

ميرسيدی از سال ۷۷ وارد سازمان صدا و سیما شده و نزدیک بیش از دو دهه سابق کار در صدا و سیما دارد که در حوزه سلامت، فعالیت دارد و میگوید اول پزشک هستم تا خبرنگار.

زندگی شخصی عاطفه میر سیدی خبرنگار حوزه سلامت

کرونای عاطفه میدسیدی

محمدحسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در توئیتی خبر ابتلای میرسیدی به کرونا را منتشر کرد و خود خانم خبرنگار نیز در ویدئویی گفت: در قرنطینه خانگی با کرونا در حال مچ اندازی هستم.

علت خبرنگار شدن

به دلیل اینکه پزشکی را بسیار دوست دارم. و اگر خبرنگاری را انتخاب کرده ام به سبب پزشکی بوده است. اگر قرار بود کاری غیر از پزشکی انجام دهم وارد این حوزه نمیشدم.

زندگینامه عاطفه میر سیدی خبرنگار

درآمدم متوسط است

پزشکی میتواند درآمد بهتری داشته باشد، اگر فکر میکنند واقعا این شغل شیک است اینطور نیست، درآمد من متوسط بوده و واقعا نسبت به درآمدی پزشکی بسیار ناچیزه محسوب میشود .

همسر عاطفه میرسیدی

خانم میرسیدی در ۲۷ سالگی و قبل از ورود به حوزه خبرنگاری ازدواج کرده است و بعد از ازدواج نیز کار خبرنگاری را شروع کرده است و یک فرزند پسر دارد

عکس مادر عاطفه میرسیدی خبرنگار صدا و سیما

خانواده و زندگی شخصی

درباره زندگی شخصی و خانواده خانم میرسیدی باید گفت که پدرشان معلم و فرهنگی بوده که چند سال پیش به رحمت خدا رفته و خودشتن نیز گفتند اگر پزشک نمیشدم حتما معلم میشدم

 

atefeh-mirseyedi

علاقه به شغل دولتی

حس میکنم دوست دارم شغلی داشته باشم که هم دولتی باشه و هم بتونم در کنارش کار مطبم را هم داشته باشم. در عین حال از کارهای تصویری و نمایشی هم خوشم می آمد .از بچگی با این که درسم خوب بود در گروه های تئاتر مدرسه عالیت می کردم.

atefeh-mirseyedi-instagram

آدرس مطب عاطفه میرسیدی

مطب ندارم ولی از مریضهایی که خیلی به من سر میزنند و می ایند به سراغم یا تلفن میزنند خیلی سوژه میگیرم و اکثر سوژه هایم آنها هستند.
دائم در حال بدون هزینه کمک کردن هستم.در روز ۷-۸ تا تلفنی مشاوره میدهم از مردم و کارکنان  و شاید حدود ۱۰ نفر را هم ویزیت میکنم.

اخلاق و خصوصیات رفتاری

اخلاق خوبم خوش رویی است. در بدترین شرایط روحی و روانی هم لبخند میزنم و کسی نمیتواند بفهمد که درونم چه میگذرد و همه فک میکنند من آدم خوشحالی هستم.بدترین اخلاقم هم شاید این است که وقتی از کسی ناراحت می شوم، به او میگویم

 

نظرات