اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم مطرب + خلاصه داستان و پخش آنلاین

0

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم مطرب + خلاصه داستان و پخش آنلاین

فیلم مطرب پرویز پرستویی و عایشه گل جوشکن خواننده ترک و الناز شاکردوست در ژانر کمدی اجتماعی است که یکی از پر فروشترین فیلم های گیشه سینما در سال ۹۸ بود که در از اسفند ماه برای نمایش خانگی برای دانلود گزاشته شده و ما به معرفی بازیگران و عوامل فیلم و بیوگرافی بازیگران داخلی و خارجی و خلاصه داستان فیلم مطرب در مجله حرف تازه میپردازیم

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم مطرب + خلاصه داستان و پخش آنلاین

فیلم مطرب پرویز پرستویی

فیلم سینمایی مطرب به کارگردانی و نویسندگی مصطفی کیایی در ساا ۹۸ اکران شد که در ژانر کمدی و اجتماعی تولید شده که علاوه بر بازیگرلن ایرانی مشهور چون پرویز پرستویی و الناز شاکردوست ؛چند بازیگر از کشور ترکیه از جمله عایشه گل جوشکن حضور دارند و فیلم‌برداری این فیلم در اسفند ۱۳۹۷ در شهر استانبول به پایان رسید. این فیلم رکورد هزارپا (فیلم) را زد و پر فروش‌ترین فیلم سال ۱۳۹۸ و تاریخ سینمای ایران شد

بازیگران فیلم مطرب

خلاصه داستان فیلم مطرب

داستان این فیلم دربارهٔ یک خانواده ایرانی است که به نوعی وارد شهر استانبول ترکیه می‌شوند. فیلمنامه «مطرب» قبل از «چهارراه استانبول» نوشته شده و قرار بود اتفاقات آن در لندن اتفاق بیفتد، اما پس از تکمیل متن تصمیم گرفته شده داستان در کشوری که از لحاظ فرهنگی نزدیک به ایران است، ادامه داشته باشد.

اسامی بازیگران فیلم مطرب

داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ای به نام ابراهیم خوش لحن (خوش سینه) است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود.
ابراهیم که با فامیلی خود مشکل دارد و آن را به خوش لحن تغییر می‌دهد سالها در حسرت اجرای دوباره روی صحنه می‌ماند تا یک روز، زیبا (دختر ابراهیم دختر ابراهیم با بازی الناز شاکردوست ترتیبی می‌دهد تا پدرش در برنامه «هفته فرهنگی ایران» در شهر استانبول ترکیه روی صحنه برود.
پسر ابراهیم (محسن کیایی) که راه پدر را دنبال کرده ولی به سبک رپ فرصت را برای اجرای زنده و کسب شهرت از دست نداده و ورود آنها به ترکیه سرآغاز ماجراها و مشکلات جدیدشان است.

 

خلاصه داستان و فیلمنامه فیلم مطرب

عوامل فیلم سینمایی

موسیقی
آرمان موسی‌پور
فیلم‌بردار
حسین جلیلی
تدوین
نیما جعفری جوزانی

فیلم مطرب را کجا دانلود کنم؟

اسامی بازیگران فیلم مطرب

پرویز پرستویی ابراهیم خوش لحن
الناز شاکردوست زیبا خوش لحن
محسن کیایی فواد خوش لحن
مهران احمدی ماشاالله (مارشال)
عایشه‌گل جوشکن نازان
حسین امیدی شهرام
امین مقدم حمید پارسا

پخش آنلاین فیلم مطرب

رکورد شکنی در فروش گیشه

فیلم کمدی مطرب در مجموع فروش (دو روز اول اکران، با ۹۳ هزار و ۲۲۸ نفر مخاطب یک میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان فروش) از فیلم‌های متری شیش و نیم و تگزاس ۲ که جزو پرفروش‌ترین فیلم‌های سال بودند هم سبقت گرفت و در صدر پرفروش‌ترین فیلم سال قرار گرفته‌است.

بیوگرافی بازیگران فیلم مطرب

پخش آنلاین فیلم مطرب

این فیلم در شبکه خانگی توزیع شده و میتوانید از آپارات و تماشا و لیان موی تماشا کنید و یا دانلود کنید و ببینید

نظرات