arongroups

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال قرارگاه مسکونی + زمان پخش

0

سریال “قرارگاه مسکونی”، سریال طنز ایرانی به کارگردانی سید جواد رضویان که به موضوع سربازی می پردازد. این سریال در سال ۱۳۸۵ ساخته و برای اولین بار در نوروز ۱۳۸۷ از شبکه پنجم سیما پخش شد. رسانه ملی تصمیم گرفته است که بار دیگر این سریال را پخش و اینگونه به استقبال نوروز رود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “قرارگاه مسکونی” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در ایام نوروز را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال قرارگاه مسکونی + زمان پخش

 

خلاصه داستان

داستان سریال در یک پادگان واقع در یکی از مناطق مرزی می‌گذرد. در آستانه عید نوروز، با مرخصی چند تن از سربازان پادگان موافقت نمی‌شود. چند تن از سربازان پادگان هنگ مرزی لیلان قصد داشتند تا تعطیلات نوروز را در کنار خانواده‌های خود سپری کنند، اما به آنها مرخصی داده نمی‌شود.

خلاصه داستان

بنابراین آنها تصمیم به فرار از قرارگاه می‌گیرند. اما تلاش‌های آنها بی‌فایده است. سرانجام پس از طی ماجراهای زیادی با وساطت استوار مخلص در پادگان جشنی بپا می‌شود و خانواده‌های سربازان به پادگان می‌آیند تا تعطیلات نوروز در کنار فرزندانشان باشند.

اسامی بازیگران

 

اسامی بازیگران سریال قرارگاه مسکونی

عوامل

 

دیگر عوامل

کارگردان: جواد رضویان، نویسنده: علیرضا مسعودی، تهیه کننده: محمدرضا تخت کشیان، مدیر فیلمبرداری: حسین ملکی، تدوین: سیامک مهماندوست، صدابردار: مازیار شیخ‌محبوب، طراحی صحنه: منصوره قاضی‌دوست، طراح لباس: منصوره قاضی‌دوست،چهره پردازی: دانش کریمی، موسیقی: حمیدرضا صدری، خواننده: جواد رضویان.

زمان پخش سریال قرارگاه مسکونی

 

زمان پخش سریال قرارگاه مسکونی

“قرارگاه مسکونی” قرار است در نوروز ۹۹، هر روز ساعت ۱۸ به‌وقت تهران، ۱۹ به‌وقت کابل و ۱۹:۳۰ به‌وقت دوشنبه از آی‌فیلم ۲ پخش شود.

نظرات