arongroups

بیوگرافی و عکسهای مهتاب محسنی

1

مهتاب محسنی، بازیگر تئاتر که بتازگی در تلویزیون به شهرت رسیده است. قرار است نوروز امسال با سریال “دوپینگ” مهمون خونه های ایرانیان شود. به همین مناسبت، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران اصلی این سریال، خانوم مهتاب محسنی گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و عکسهای مهتاب محسنی

 

بیوگرافی مهتاب محسنی

مهتاب محسنی، بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون در ۲۴ اسفند ۱۳۶۸ در تهران متولد شد. او در خانواده ای پر جمعیت به دنیا آمده و فرزند آخر خانواده است و میگوید به خاطر فاصله سنی کم با خواهرزاده ها و برادر زاده هایش عکس تکی در کودکی اش ندارد!

بیوگرافی

مهتاب فارغ التحصیل کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر دانشگاه تهران است و همسرش هم بازیگر است.

 

سالهای فعالیت

در سریال های حوالی پاییز و سریال لیسانسه ها بازی کرده و به جز بازیگری کارگردانی و گریموری و صداپیشگی و گویندگی هم جزو توانمندی های این هنرمند است.

سالهای فعالیت

 

همسر مهتاب محسنی

مهتاب محسنی در سال ۱۳۹۰ وقتی ۲۱ ساله بود با امیر کاظمی ازدواج کرد. امیر کاظمی از نحوه آشنایی اش با مهتاب محسنی می گوید:”روز اولی که مهتاب را دیدم وسط حیاط دانشگاه تهران روی زمین نشسته بود و خیلی راحت و خودمونی داشت قورمه سبزی می خورد ، اونم چه خوردنی که نصفی از همکلاسی هاش کنارش نشستن و به هیچکسی حتی یک لقمه هم تعارف نکرد. وای هنوز هم ، او صحنه و با یادآوری اون روز حالم عوض می شه ، توی اون لحظه این قدر حالم دگرگون شد و تو یک نگاه عاشق شدم که هم حرف زدن یادم رفت هم این که اون روز از انقلاب تا شهرک غرب را پیاده رفتم. این اتفاق ساده تمام زندگی من را عوض کرد و دو سال من تحمل کردم برای رسیدن به مهتاب.”

امیر کاظمی و مهتاب محسنی

مهتاب از سادگی مجلس عروسی اش می گوید:”وقتی من امیر را دارم یعنی همه دنیا را دارم ، مراسم عروسی نگرفتیم ، مهم اینه که کنار کسی که دوستش داری احساس رضایت و خوشبختی کنی ، باورت بشه که با هیچی هم می شه خوشبخت بود. گرفتن مراسم عروسی پر هزینه و مجلل که می شه عین اسراف ، می شه عین ولخرجی ، آخه چرا؟؟ باور کنید همه کسانی که مراسم عروسی پرهزینه و مجلل گرفتند و هزار و یک خرج اضافه هم داشتند حتی یک بار هم فیلم عروسی خودشون را کامل و با حوصله نگاه نکردند. وقتی می شه با هیچی هم خوشبخت بود پس چرا نباید این کار را کرد.”

 

مجموعه های تلویزیونی

  • دوپینگ
  • لیسانسه ها
  • حوالی پائیز

 

دیگر عکسهای مهتاب محسنی

عکسهای جدید مهتاب محسنی 99

 

عکسهای جدید مهتاب محسنی 99

 

عکسهای جدید مهتاب محسنی 99

 

عکسهای جدید مهتاب محسنی 99

 

عکسهای جدید مهتاب محسنی 99

 

عکسهای جدید مهتاب محسنی 99

 

عکسهای جدید مهتاب محسنی 99

 

عکسهای جدید مهتاب محسنی 99

 

عکسهای جدید مهتاب محسنی 99

با ما همراه باشید.

1 دیدگاه در “بیوگرافی و عکسهای مهتاب محسنی

  1. سمیره گفت:

    انشاءالله خوش باشید

نظرات