اسم و بیوگرافی بازیگران و خلاصه داستان سریال افرا + زمان پخش

0

اسم و بیوگرافی بازیگران و خلاصه داستان سریال افرا + زمان پخش

سریال افرا با نام قبلی ناگه آن شب به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان برای پخش در شبکه یک آماده میشود. قصد داریم تا به معرفی این مجموعه تلویزیونی و بازیگران به همراه بیوگرافی و تصاویر سریال و زمان پخش و تکرار مجموعه تلویزیون افرا و خلاصه داستان آن بپردازیم

اسامی و بیوگرافی بازیگران و خلاصه داستان سریال افرا + زمان پخش
افرا به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی مجید مولایی و نویسندگی پدرام پدرامیری با بازی مسعود کرامتی، وحید رهبانی، خاطره‌ اسدی، مریم سرمدی، بهادر مالکی،‌ مریم بوبانی و بسیاری از بازیگران دیگر در حال تولید است و تاکنون در مقابل دوربین این سریال حاضر شده‌اند.

خلاصه داستان سریال افرا

این سریال به دنبال توجه به بومی‌ گرایی و لوکیشن‌ های متنوع، این‌بار به سراغ قوم گیلک (گیلانی‌ها) رفته و در کنار “پایتخت” که مازندرانی‌‌ها را مورد نظر قرار داده و “نون.خ” که به کرمانشاهی‌ها و کردستانی‌ها می‌پردازد، کار سریال‌ سازی و توجه به اقوام در تلویزیون ادامه دارد.

مسعود کرامتی بازیگر افرا

خلاصه داستان سریال افرا

تولید این سریال با نام ناگه آن شب استارت خورد و در نهایت به افرا تغییر نام داد و در ۸۰ درصد آن در لاهیجان فیلمبرداری می‌شود و مابقی در لوکیشن‌های تهران جلوی دوربین می‌روند. قصه اجتماعی است و روابط خانوادگی‌ و انسانی را روایت می‌کند و بحث محیط زیست و جنگل‌ بانی را هم در این سریال تلویزیونی می‌بینیم.

اسامی بازیگران سریال افرا

در این سریال بازیگرانی چون:

مسعود کرامتی
وحید رهبانی
خاطره اسدی
مریم سرمدی
بهادر مالکی
مریم بوبانی و … در این سریال جلوی دوربین رفته اند.

وحید رهبانی بازیگر افرا

بیوگرافی بازیگران سریال افرا

بیوگرافی ابراهیم ابراهیمیان کارگردان افرا

ابراهیم ابراهیمیان؛ کارگردان این سریال متولد ۲۷ بهمن ۱۳۶۰ در طاد است و سابقه نویسندگی و تدوین گری نیز در کارنامه خود دارد. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ کارگردانی است. ابراهیمیان فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۹۲ با فیلم «ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه» آغاز کرد. کارگردانی فیلم های پیلوت و آااادت نمی کنیم از کارهای اوست.

ابراهیم ابراهیمیان کارگردان سریال افرا کیست؟

عادت نمی‌کنیم (آااادت نمی کنیم) دومین حضور ابراهیمیان در فستیوال فجر بود که در جشنواره سی و چهارم فجر به نمایش درآمد و در سه رشته فیلمنامه، بازیگر نقش اول زن (ساره بیات) و بازیگر نقش مکمل مرد (حمیدرضاآذرنگ) کاندید دریافت سیمرغ شد.
فیلم سینمایی دوطبقه روی پیلوت (۱۳۹۷) که ابراهیمیان این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از خود ساخته است.

خاطره اسدی بازیگر افرا

تصاویر سریال افرا

مریم سرمدی بازیگر افرا

بازیگران سریال افرا

بهادر مالکی بازیگر افرا

زمان پخش سریال افرا

نظرات