arongroups

مسابقه لیگ لاغری با نام بهتر شو + نحوه شرکت و زمان پخش

0

مسابقه لیگ لاغری با نام بهتر شو + نحوه شرکت و زمان پخش

مسابقه بهتر شو لیگ لاغری از شبکه یک سیما چهار شب در هفته روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه پخش میشود و معرفی کامل مسابقه به همراه عوامل و نحوه شرکت و آدرس سایت با لینک و شرایط شرکت در این مسابقه را در مجله حرف تازه مرور میکنیم تا اگر علاقه مند هستد در بهتر شو شرکت کنید اقدام کنید

مسابقه لیگ لاغری با نام بهتر شو + نحوه شرکت و زمان پخش

مسابقه تلویزیونی لیگ لاغری

فراخوان مسابقه «لیگ لاغری» که قرار است حوالی فروردین از شبکه یک سیما روی آنتن برود، اعلام شد.
به گزارش حرف تازه از روابط عمومی شبکه یک، فراخوان مسابقه «لیگ لاغری» به تهیه‌کنندگی مهدی محمدی و طراحی شهرام مصباح که قرار است حوالی ۲۰ فروردین از شبکه یک سیما روانه آنتن شود، اعلام شد.

مسابقه تلویزیونی لیگ لاغری با نام «بهترشو» به زودی از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

بهتر شو به تهیه کنندگی مولود فکور یکتا و با طرحی از شهرام مصباح کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که از ۲۰ فروردین سال آینده بطور زنده پخش خواهد شد.

زمان و پخش مسابقه لیگ لاغری با نام بهتر شو

قرار است فصل اول این برنامه در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای و بصورت پخش چهار شب در هفته (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه) بین ۲ بخش خبری ساعت ۱۹ و ۲۱ روی آنتن برود.

موضوع مسابقه بهتر شو

موضوع اصلی برنامه کاهش وزن است و هدف محوری آن تغییر سبک زندگی افراد در کنار افزایش سطح آگاهی آنها درباره چاقی یا اضافه وزن و بیماری های مرتبط است.

این برنامه همچنین با راه اندازی پویشی بنام «پویش دومیلیون کیلوگرم» قصد دارد در طی مدت شش ماه با همکاری بینندگان، این وزن از افراد کشور را کم کند تا به هدف اصلی سلامت جامعه نزدیک تر شود. نیما رییسی مجری و شهرام مصباح کارشناس ثابت مسابقه «بهتر شو» هستند. در اولین برنامه هم سید مهرداد ضیایی بازیگر و محراب فاطمی قهرمان پرورش اندام و قوی ترین مرد ایران مهمان خواهند بود.

بحوه شرکت در مسابقه بهتر شو لیگ لاغری

شرکت کنندگان مسابقه بهتر شو

برای رسیدن به این هدف در این مسابقه، افراد مشهوری از جمله بازیگران سینما و تلویزیون، خوانندگان، ورزشکاران و… به صورت گروهی با یکدیگر به رقابت می پردازند. بدین منظور در هر قسمت روش زندگی یکی از این افراد مشهور مانند نوع غذا خوردن، میزان فعالیت، نحوه خرید کردن وی و… مرور می شود. همچنین این برنامه با دعوت از کارشناسان خبره در زمینه های تغذیه، روانشناسی، ورزش، سبک زندگی و پزشکان متخصص، در نظر دارد به دو مقوله علمی و سرگرمی به صورت همزمان بپردازد.

اپلیکیشن مسابقه لیگ لاغری

مسابقه «بهتر شو» اپلیکیشنی طراحی کرده است که مخاطبان برنامه با نصب آن روی تلفن همراه خود می توانند در مسابقه بزرگ لیگ لاغری به صورت انفرادی، خانوادگی و یا حتی با همکاران خود شرکت کنند و از جوایز متعدد آن بهره مند شوند.

آدرس سایت مسابقه بهتر شو لیگ لاغری

نحوه ثبت نام در لیگ لاغری بهتر شو

«لیگ لاغری» عنوان مسابقه‌ای است که بین دو گروه ۶ نفره از افرادی با (BMI) شاخص توده بدنی بالای ۴۰ برگزار می شود.
این افراد طی فراخوان مسابقه ثبت‌نام کرده و بر اساس شاخص‌های گوناگون از طریق مصاحبه و آزمون‌های روانشناسی و تیپ‌شناسی انتخاب می‌شوند. بر این اساس هر گروه شامل یک تیم کارشناسی متشکل از کارشناسان تغذیه، مربی ورزش و روانشناس خواهد بود. در طول برنامه افراد حذف شده براساس عملکرد تیمی و انفرادی به گروه سوم منتقل شده و شانس مجدد خود را با تلاش بیشتر حفظ می کنند.

مراحل مسابقه بهتر شو

روند مسابقه کاهش وزن علاوه بر رقابت این دو گروه – که بر اساس پارامترهای مختلف ارزیابی می‌شود- شامل قسمت های متنوعی خواهد بود. در بخش گفتگوی کارشناسی به یک سوال عام از دید کارشناسی پاسخ داده خواهد شد. ایران سالم عنوان یکی دیگر از بخش‌های این برنامه است که روند رقابت مناطق مختلف کشور در پویش «دو میلیون کیلو» در آن بررسی می‌شود.

همچنین در بخش گفتگو با افراد برگزیده نیز یک فرد شناخته شده در استودیو حاضر شده و گفتگویی سلامت محور با مجری برنامه خواهد داشت.
تفاوت اساسی این بخش با سایر برنامه های گفتگو محور این است که فرد شرکت‌کننده قبل از حضور در استودیو در آزمایشات پزشکی شرکت کرده و همچنین سبک زندگی اعم از نوع فعالیت های فیزیکی و عادات غذایی ایشان بررسی دقیق شده و در استودیو نیز از طریق آنالیز بدن نسبتِ عضله به بافت چربی فرد اندازه گیریه و در یک جدول ثبت می شود.
این فرد براساس نتایج موجود و تعاملات به عمل آمده قبلی در چالشی شرکت خواهد کرد.

تعداد قسمت ها و آدرس سایت لیگ لاغری

«لیگ لاغری» کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی مهدی محمدی و طراحی شهرام مصباح که در ۵۲ قسمت در بازه زمانی ۶ ماه (هر هفته دو قسمت) پخش خواهد شد.
افراد علاقمند برای شرکت در این مسابقه به صفحه ثبت‌نام این برنامه به آدرس http://ll.tv۲.ir مراجعه کنند.

بررسی عملکرد گروه ها و اعضای تیم و نظرات کارشناسان مربوط در زمینه های اصلی روانشناسی، فعالیت ورزشی و رژیم غذایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و کارشناسان دلایل روندهای مثبت یا منفی اعضاء و گروه ها را بیان می کنند. حضور کارشناسان در استودیو ضرورت ندارد.
همچنین برای حفظ جذابیت برنامه و رقابت بیشتر، چالش های فیزیکی و ذهنی طراحی شده که بین گروه ها در برنامه انجام و براساس نتایج آن امتیاز تیم ها مشخص می‌شود و در فواصل معین نفرات کمتر فعال یا ضعیف از گروه بازنده حذف و به گروه بازنده ها اضافه می شوند.
بخش‌های دیگر این برنامه عبارتند از مورد کاوی (بررسی موضوعات مهم و خاص مانند مبتلایان به دیابت یا فشار خون یا چاقی ناشی از معلولیت جسمی و …)، آشپزی سالم، چالش راهبر و تخفیف‌بگیر و …

نظرات