arongroups

شماره تماس سامانه تلفنی صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان کرونایی

0

شماره تماس سامانه تلفنی صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان کرونایی

سامانه تلفنی صندوق بازنشستگی کشور برای بازنشستگان مبتلا به کرونا به منظور شناسایی این افراد راه اندازی شد و میتوانید با شماره شماره تلفن ۹۱۳۲۴۶۴۵ (۰۲۱) در صورت مشکوک بودن و یا داشتن علائم کرونا تماس بگیرید.

سامانه صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان کرونایی

صندوق بازنشستگی کشوری شماره تلفن ۹۱۳۲۴۶۴۵ (۰۲۱) را برای شناسایی و برنامه ریزی اقدامات بعدی برای بازنشستگان کشوری مبتلا به کرونا راه‌اندازی کرد.

شماره تماس سامانه تلفنی صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان کرونایی

هدف از راه اندازی سامانه تلفنی برای بازنشستگان

براین اساس، بازنشستگانی که به طور قطعی به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند، می‌توانند ضمن تماس با شماره ۹۱۳۲۴۶۴۵ (۰۲۱) شامل ۲۰ خط و اعلام بیماری خود، این صندوق را برای برنامه ریزی اقدامات بعدی به منظور کاستن از دامنه مشکلات ناشی از ابتلا به بیماری کرونا یاری دهند.

پس از تماس بازنشستگان کشوری با تلفن یاد شده و اعلام بیماری و مشکلات مرتبط با کرونا به کارشناسان صندوق بازنشستگی کشوری، مشخصات، تلفن و نشانی آن‌ها ثبت شده و برای برنامه ریزی های آتی به منظور کاهش آثار و تبعات بیماری کرونا در بازنشستگان تحت پوشش استفاده خواهد شد. این اقدامات شامل ارایه خدمات درمانی نیست.

بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، صندوق بازنشستگی کشوری از این پس برای اطلاع رسانی های مورد نیاز در خصوص بیماری کرونا پیامک هایی با سرشناسه SABA برای بازنشستگان تحت پوشش خود ارسال خواهد کرد.

قبل از این نیز وزارت بهداشت اقدذام به انه اندازی سامانه تست آنلاین کرونا در منزل کرده که با آدرس اینترنتی به سامانه خودارزیابی الکترونیکی کرونا salamat.gov.ir بروید و با جو.اب دادن سوالات مربوط یه سلامتی خود اطمینان پیسدا کنید و اگر علائمی داشتید شما را راهنملیی خواهند کرد

منبع: ایسنا

نظرات